...... Reklamy SEM!!!!! (neplatí pro SB) --- Sčítání milovníků anime a Japonska! .......

Jsem na blogu povídek ,který pomáhá čtenářům najít ty nejlepší povídky a spisovatelům nové čtenáře.

BestStories

Červen 2008

Věčná láska-HP

27. června 2008 v 21:13 | Yuiko |  Jednorázovky
XD No tak před měsicem sem měla HP slash mánii a dneksa mě to nějak zase chytlo. No a nakonec z toho vzniklo tohle XD Pár Draco/Harry, na jinej ani HP povídky nečtu XD Tak třeba se bude líbit :) Tu to je.
Věčná láska
Seděl na zemi, v tmavé tiché místnosti, jen sem tam bylo slyšet kapnutí vody z vlhkých stěn. Jak tohle místo nenáviděl. Nejradši by to tu celé zničil a utekl. Utekl do temné noci, která tuto malou celu uprostřed velkého vězení, jak tomu říkal obklopovala. Toužebně se podíval přes zamřížovaná oka. Hvězdy…tolik je miloval a pohled na ně mu byl skoro odepřen. Blázen….ano, tak ho nyní nazývali. On ale nebyl blázen, jen ztratil jediného člověka, díky kterému byl schopen žít. Člověka, kterého z celého srdce miloval. Člověka, který jako jediný dokázal uvěřit v něj a milovat ho. Sklonil hlavu a objal si rukama kolena. Po tvářích mu tekly slzy a na tváři se objevil smutný úsměv. ,,Chybíš mi Draco, moc mi chybíš…'' šeptal si pro sebe a začal se pomalu houpat ze strany na stranu. Zavřel oči a viděl svého rivala, svoji lásku, jak si sedá vedle něj a láskyplně ho objímá. Viděl jeho nádherné oči, blonďaté vlasy, které mu spadali do čela, nos přesně zapadající do jeho krásné tváře a rty, které tak rád líbával. Položil mu hlavu na rameno a nechal se unášet svojí představou, iluzí vytvořenou svojí myslí. I když to nebylo skutečné, živé cítil Dracovi ruce, jak mu stírají slzy z tváří. Hladí ho ve vlasech a houpou s ním v náručí ze strany na stranu. Tak jak to dělával, když ještě byli šťastní a spolu. ,,Harry…'' zašeptal. V tu chvíli otevřel oči a s nadějí se bleskově podíval vedle sebe. Nic. Jen prázdno. Opět si položil hlavu na kolena a zašeptal jeho jméno. Uslyšel hlasy a hned na to otevření kovových dveří, které dělili jej a jeho celu od okolního světa. Před železnými mřížemi se objevilo několik lidí a s nimi byli dva strážní a nějaký kouzelnický doktor. Podle hlasů poznal své bývalé přátele. Ano, bývalé. Jakmile se dozvěděli, že mezi ním a Dracem je něco víc než přátelství, tak se mu začali vyhýbat. Stranit se ho co nejvíce to bylo možné. Krátce před tím co zabil Voldemorta se Ron s Hermionou dali dohromady a Giny si našla přítele. Na Draca, který tehdy obětoval svůj život si nikdo ani nevzpomněl. A na něj? Slavného Harryho Pottera? Když tehdy přiběhli na místo, kde Pán zla skonal Harryho rukou, vítězně se usmívali a všichni se radostně objímali. ,,Porazili jsme ho…'' říkali . A kdo ho ve skutečnosti porazil? Kdo zabil Pána zla a ztratil to nejcennější, co kdy v životě měl? Čí zásluhou temné časy konečně pominuli? Všechno to bylo díky němu a nikdo na to nebral ohledy. Když ho našli v kaluži krve s Dracovým tělem v náručí, soucitně se na něj dívali. Ale to bylo vše. Tenkrát mu ho chtěli vzít, ale on jim ho nenechal. Začal křičet a dokonce proti nim poslal i několik kouzel a to aniž by je musel vyslovit. V jejich očích už neviděl soucit ani vděčnost, ale strach. Strach z něj. ,,Je to vaše vina že umřel!!!!! Nechte mě být, vypadněte!!!!!!!!!!!!'' zoufale křičel a tiskl si k sobě Dracovo tělo, potřísněné krví a jeho slzami. Nakonec ho přece jen díky kouzlům uklidnili a poté zavřeli sem. A to si říkají přátelé?
,,Jak je na tom?'' dolehlo k němu náhle. ,,Špatně. Uzavřel se do svého světa. Málo jí, málo spí, vůbec nemluví. Je to den ode dne horší. Opravdu si s ním nevíme rady.'' řekl doktor a Harry k nim zvedl oči. ,,Ale je jisté, že si uvědomuje okolní svět. Kdokoliv jsem přijde, tak ho ten chlapec bedlivě sleduje a podle strážného, který tu jednu dobu byl mu řekl své jméno. Ví kdo je, kde je, ale podvědomě žije ve svém světě se svým přítelem, Dracem Malfoyem'' . Harry s sebou při tom jméně trhnul a pohledy všech přítomných lidí spočinuli na něm. Přejel všechny za mřížemi pohledem. Viděl Hermionu, Rona, Giny s nějakým mužem, Lupina a Tonksovou a taky nějakou dívku, kterou si skoro nevybavoval. ,,Proč jste tady? Já jsem přece blázen a navíc teplouš, se mnou se nemusíte zahazovat'' řekl hořce. ,,Harry'' šeptla Hermiona. ,,Vypadněte, nechci vás tady…'' zašeptal, ale nikdo se ani nehnul. ,,Tak slyšíte?! To nestačí, že jste mě sem zavřeli??!! Musíte mě tu ještě otravovat??!!!!!'' zařval a vstal. ,,Harry přestaň!'' zakřičel Ron. ,,Hnusíte se mi jenom se na vás podívám!!! Tak vypadněte!!!!!!!!!!!!!!!!'' zařval hystericky a poslal proti nim kouzlo. Co porazil pána zla, byl schopný kouzlit jak bez vyslovení kouzla, tak dokonce i bez hůlky. Nikdo o tom nevěděl a on jim to ani neřekl. Kdyby kolem cely nebylo několik štítů a hodně ochranných kouzel, všichni by byli okamžitě mrtví. Hermiona upadla pod silou vlny na zem a doktorovi se roztříštili brýle. ,,To nestačí, že Draco musel zemřít??!! Musíte mi to pořád připomínat tím jak se na mě díváte??!!! Měli jste zemřít vy a ne on???!!!! Tak vypadněte!!!!!!!!!!!!!!!'' zakřičel a vyslal proti nim další vlnu. Několik ochranných kouzel zmizelo a kamenné zdi popraskali. Všude se rozlehlo hrozivé ticho. Harry se celý udýchaný opřel o stěnu a svezl se k zemi.Z očí mu tekly slzy. Zase si přitáhl kolena k sobě a hlavu položil na ně. Zavřel oči a houpal se ze strany na stranu. Zase viděl Draca, svého Dráčka. Už ani nevnímal co se dělo za mřížemi. Vnímal jen Dracovi ruce držící ho v náručí a hladící ho ve vlasech. ,,Draco…chci za tebou'' zašeptal smutně a do jeho mysli se najednou vkradl tichý hlásek..
,,Tak za ním běž….''
,,Ale jak se za ním mám dostat?'' řekl a ani si neuvědomil, že mluví nahlas a doktor s jeho ,,přáteli'' ho pozorují.
,,Stačí si to přát a vyslovit kouzlo. Znáš ho, stačí ho jen poslat na sebe…'' šeptal dál ten tichý hlásek.
Usmál se. Je to tak jednoduché.
,,Použij to, nemáš co ztratit'' ozvalo se opět.
,,To je pravda, nemám co ztratit'' řekl a ostatní nevěděli, kam tím směřuje.
,,Tak už to skus, vyslov to kouzlo'' šeptal hlas stále.
,,Ano…konečně budeme spolu…'' řekl tiše Harry.
,,Avada kdavra'' zašeptal a celou svojí myslí nasměroval kouzlo na sebe. S úsměvem na rtech spadl bezvládně na bok. Už neslyšel Hermioniny a Gininy výkřiky. Neviděl jak doktor rychle otevírá celu a zbavuje ji ochranných kouzel. Už bylo pozdě, nemohli ho zachránit. A on ani zachraňovat nechtěl. Viděl zářivé světlo a za ním postavu. Světlo postupně zmizelo a on se radostně usmál. ,,Draco!'' vykřikl a vrhl se k němu. Draco se zářivě usmíval a když mu Harry padl do náruče, pevně ho objal. ,,Hrozně jsi mi chyběl. Ani nevíš jak moc…'' šeptal a plakal radostí. ,,Teď už budeme spolu, navždy'' řekl s lehkým úsměvem Draco a hladil ho ve vlasech. Ani si to neuvědomili, ale když Harry na Malfoye skočil, skončili na zemi. Seděli, Harry v Dracově náručí, hlavu na jeho rameni. Cítí, jak ho hladí ve vlasech a Dracova vůně už nebyla pouhá iluze. Houpal se s ním ze strany na stranu a šťastně se usmíval. ,,Ano, už navždy budeme spolu…'' zašeptal Harry a jejich rty se spojili v nádherný a dlouhý polibek.

My FMA básnička XD

27. června 2008 v 17:09 | Yuiko |  Básničky a jiné
Já si tak sedím u PC, jako obvykle jen tak brouzdám po netu, a jak tak sedím a trochu se i nudím, tak mě napadla tahle blbost :D No, takže aby jste to pochopili, první řádek říká Ed, druhej Roy, třetí Ed, čtvrtej Roy. A ve druhé sloce na opak XD První Roy, druhou Ed.... Chápete? Asi by jste to pochopili, teda aspoň Amanda jo, tak třeba se to i někomu zalíbí :)
Ty jsi můj Roy,
A ty jsi můj Ed.
Ty jsi má květina,
Ty jsi můj svět.
Já jsem tvůj Roy,
A já jsem tvůj Ed,
Miluješ svoji květinu?
Více než svět…

Krásná emo animace :)

27. června 2008 v 16:36 | Yuiko |  Odpaďák
Lidičky tak tahle animace mě naprosto uchvátila :) Je to nádherný, úplně z toho nemůžu :)

Tancující McDonald XD

27. června 2008 v 14:37 | Amanda |  Odpaďák
Hej, no coment XD

Lucky star trochu jinak XD

27. června 2008 v 14:34 | Amanda
Nevím, jestli znáte anime Lucky Star (já viděla jen pár epizod ale za prvé sem tomu nerozuměla a za duhé se tam jako nedělo nic zajímavýho XD ale umím ten tanec XD) ale to je fuk, tohle je předělanej opening XD
Takhle je to normal:
A tohle jsou předělaný verze XD (ta první je nej XD):

Ed vs. Roy - XD

27. června 2008 v 14:22 | Amanda |  Full Metal Alchemist
Hej lidi, neska sem měla fakt dobrou náladu a tohle mě prostě dotazilo XD

US5-Round & Round

25. června 2008 v 18:14 | Yuiko
Lidičky tak jsem zas hledala nějaký ty videika na YouTube a našla jsem tam i tohle XD Ten Vincent je tam hrozně hezkej a písnička ujde :)

Bolest....

25. června 2008 v 17:11 | Amanda |  Básničky a jiné
Taaaak jo, mám už dlouho rozepsanou básničku a konečně sem ji dopsala, tk tady je :)
P.S. Název stvořila Ayumi XD
Navenek veselá, uvnitř smutná.
Vypadá šťastně ale její duše je chladná.
Uvnitř je prázdná, srdce ji bolí,
on propadá temnotě ale ona světlo volí.
Přemlouvá ho, prosí,
on však to odmítá.
Bezcitnou masku stále nosí
a její snahu zamítá.
Bolest ji pohlcuje, láska jí odchází.
Poslední pohled a zády se k ní obrací.
Je pryč……

Můj výtvor :)

25. června 2008 v 16:07 | Yuiko |  Full Metal Alchemist
No nudila jsem se, tak sem chtěla udělat new desing na blog. No a nakonec jsem z tvoření desingu nějak odbočila a vzniklo tohle. Řeknu vám ta básnička mi dala zbarat XD Třeba se to i někomu zalíbí. Jo a Ayu, sem ráda že tobě jo :)
P.S.: Bohužel obrázek asi neuvidíte celý, kousínek pravé části chybí :( Básnička je přepsaná níže :) Překlad snad není nutný. A byla bych ráda, kdybych na svůj obrázek nenarazila na jiném blogu, takže pls NEEEEEEEKOOOOOOPÍÍÍÍÍROOOOOVAAAAAAAAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A KDYŽ UŽ TAK SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
When you smile, I'm glad.
When you working, I'm sad.
When you cry, my heart cry too.
When you sleep, I'm looking for you.
When you look at me, I'm nervous.
When you talk with me, I'm nervous even more.
When you touch me, I can't breathe.
When you say: I love you,
I'm cry, I'm glad, I'm sad.

Anime love

24. června 2008 v 15:27 | Amanda |  Anime love
Yop :) jelikož sem skoro nic nedáváme, tk neska sem pár článků dám :) tady jsou nějaké obrázky

FMA-videa

23. června 2008 v 17:12 | Yuiko |  Full Metal Alchemist
Taaak z nudy sem dávám pár videí na FMA :)
Ed a Winry-Could it be (hezká písnička a suprově udělaný video XD)
Ed a Winry-I'll remember you Ed..... (krásná písnička i video :) )
FMA AMV-Gomenasai (hezký)
FMA AMV-Pieces (kawaiiii :) )
In Too Deep - Fullmetal Alchemist (XD)
FMA-Not a hero (moooc hezký :) )
Al's time of dying-ujde :)

Team 7. around the world

23. června 2008 v 16:29 | Yuiko |  Naruto-ostatní
XD Na YouTube jsem našla supr video, to musíte vidět XD

Smili cry

15. června 2008 v 11:27 | Yuiko |  Smílí
A teď pár obrázků plačících smili. Taky jich není moc, ale co :D

Smili-čaroděj

15. června 2008 v 11:00 | Yuiko |  Smílí
Tak jedna osůbka tu psala, že by tady chtěla víc smili, tak jich sem pár přidám. První sbírka je smili-čaroděj :) Není jich moc no ale snad se budou líbit.

Anděl smrti část 2/3

14. června 2008 v 9:24 | Yuiko |  Anděl smrti
XD no tak mám to napsaný už strašně dlouho,ale furt to nemělo dobrej konec. Vždycky sem tam něco dopsala, ale zas ten konec... XD No i teď to končí blbě, já vim, ale snad se bude líbit :) Další část pod perexem.

Povídky-Big rozcestník

13. června 2008 v 14:44 | Yuiko |  Povídky-Big rozcestník
Taaak jelikož tu máme tak trochu zmatek v rubrikách, tak sem dávám rubriku povídky-Big rozcestník. Takže tu je rozcestník všech povídek :)Mé video na SasuNaru

10. června 2008 v 15:26 | Amanda
Mno, nudila jsem se a tak jsem se vrhla na vytváření videika na rockyou a tohle vzniklo XD.... Tk tady to je :)
Mé video najdete !!ZDE!!

My video :)

7. června 2008 v 19:54 | Yuiko |  Odpaďák
Taak a dávám sem moje videoko. Jen taková poznámka, není to moje první video :D Už jsem jich dělala stovky v programu v PC, ale aby sem šli dát musela bych je uložit na YouTube a odtam teprv dát sem a to se mi ňák nechce :D Tak tady je my Anime love video z RockYou.com jestli to znáte :) Pokud jej chcete vidět, musíte kliknout

Teda lidi to bylo zase období....

5. června 2008 v 22:48 | Yuiko |  Oznámení atd.
Teda lidi, poslední dva týdny byli fakt záhul. Napíšu vám jak naše poslední dva týdny asi probíhali.Takže: (Pod perexem)

Kapitola 2. a 3.

5. června 2008 v 22:03 | Amanda
Ahojky :) Tak a je tu další díl povídky Den a Noc :) rozhodli jsme se i s Ayumi, že díly spojíme aby to bylo delší ;) tk tady to je :)
P.S. oba díly jsem psala já, Amanda
Ayumi probudil zpěv ptáků.Otevřela oči a uviděla Yuiko,jak stojí u stromu a je obklopená asi dvaceti malými ptáčky.Dost ji to překvapilo.Ti ptáčci se jí vůbec nebáli.Najednou se všichni zvedli a odletěli.,,Á,už jsi vzhůru" řekla Yuiko a přešla k ní.Ayumi jí popřála dobré ráno.Pak se nasnídaly a vydaly se na cestu.
Z pohledu Nanami:
,,To je ale krááásné ráno" řeknu si pro sebe.Prsty si pročísnu vlasy a sepnu si přední pramínky sponkou od mého nejlepšího přítele.Dal mi ji pár dní předtím,než zmizel.Já ale pořád doufám,že si někde spokojeně žije.Možná si to jen namlouvám.Možná je už mrtvý -a je to víc,než pravděpodobné- ale to si já prostě nepřipustím.Vždycky jsem ho milovala ale nikdy jsem mu to neřekla.Ale na to teď nechci myslet.Je krásné ráno a nebudu si kazit náladu.Hodím si na záda batoh,ve kterém mám jen pár zbraní a osobních věcí a vydám se na cestu.Najednou mi zakručí v břiše.Porozhlídnu se kolem sebe,a uvidím strom s jablky.Přejdu k němu,pozdravím ho a zeptám se,jestli si můžu vzít nějaká jablka.Strom nic nenamítá a tak si dám dvě do batohu a do jednoho se s chutí zakousnu.Chutnají opravdu dobře.Poděkuju tomu stromu a jdu zase dál.Najednou na mě skočí nějací ninjové.Jsou čtyři.Chtějí po mě peníze ale já je ignoruju a obejdu je.Nechce se mi bojovat.Dojím jablko a zahodím ho za sebe.A úplnou náhodou trefím jednoho toho chlapíka do hlavy.To ho hodně naštvalo a všichni na mě zaútočí.Povzdechnu si.Jen mávnu pravou rukou a ze země vylítnou šlahouny rostlin a všechny čtyři obmotají a přimáčknou k zemi.Ani se neohlídnu a jdu dál.Když už jsem asi 50 metrů od nich tak povolím soustředění a šlahouny se stáhnou do země.Ti ninjové zřejmě stratili vědomí takže se nemusím bát že by mě sledovali.Najednou zpoza stromu vyjdou dvě dívky.Zastavím se.Ony také zastaví a mi stojíme proti sobě.Jedna má zelené oči a černé vlasy na sobě krátké kimono a na zádech dvě katany.A ta druhá modré oči a černé vlasy na sobě černé tílko a černé kalhoty,na krku krásný řetízek.Ještě pár sekund na sebe tak zíráme ale já se pak usměju a pozdravím je.Obě mi trochu udiveně odpoví.Zeptám se jich ná jména. První mi odpoví ta s modrýma očima.,,Jmenuji se Yuiko a tohle je má kamarádka Ayumi.'',,Ahoj" řeknu s úsměvem.,,Já jsem Nanami".Nevím co dělat dál nebo co říct.Najednou si vzpomenu na jablka v mém batohu.Vytáhnu je a nabídnu je Yuiko a Ayumi.Poděkují a vezmou si je.,,Kam máte namířeno?" zeptám se.,,Do Konohy" odpoví mi Ayumi.,,Jéé...já taky!Můžu jít s váma??Prosím,prosím..." poprosím je.Už dlouho jsem s nikým nešla a nepopovídala si.,,Tak jo" usměje se na mě mile Yuiko.Dám si batoh zas na záda a teď už všechny tři jdeme přímo do Konohy.Po pár hodinách mi začne kručet v břiše.Yuiko i Ayumi taky.Dáme si teda pauzu a Yuiko uklohní nějaké jídlo.Bylo to strašně dobré.U jídla jsme si trošku pokecali.Jen tak jsme si o sobě něco řekli.No a pak jsme zase šli.Cestou jsme skoro vůbec nemlivili.Ayumi i Yuiko vypadali opravdu mile ale obě byly...takové tajemné.Hlavně Ayumi.Zajímalo by mě,co se jí stalo.Před očima se mi najednou začaly rýsovat obrysy nějaké vesnice.,,Tý jo,to jdeme tak rychle?" řeknu si pro sebe překvapeně.,,Asi jo" řekne Yuiko.Musela jsem se ovládat abych se nerozběhla.Docela dlouho jsem nebyla v žádné vesnici ani městě.Nakonec jsem se ale udržela.Za 10 minut jsme stáli u brány vesnice.,,Hmm,už zavřeli....Co teď?" vypadne ze mě.,,Přelezeme to" prohlásí Yuiko.,,No,budeme muset.Ale radši to přelezeme až někde támhle,protože tady mají určitě nějaké hlídky" řekne Ayumi a ukáže kus od hlavní brány.Já i Yuiko kývneme a rozejdeme se podél brány.Za chvilku zastavíme.,,To stačí" řeknu,protože už chci být ve vesnici.Yuiko a Amanda se teda taky zastaví.,,Tak jdem" řekne Yuiko,a jen s pomocí nohou vyleze nahoru.Ayumi ji následuje.Podívám se na tu výšku a že bych to vylezla jako ony hned zavrhnu.Přistoupím blíž,přiložím ruku na zem a z ní se začnou soukat šlahouny rostlin.Vyrostou až nahoru a tam je pomocí chakry upevním.,,To je lepší" řeknu si pro sebe a vylezu po šlahounech nahoru.,,Páni...hele,co máš vlastně za schopnosti?" zeptá se mě Yuiko.,,To časem zjistíš" ušklíbnu se na ni.Ta se zatváří uraženě.,,Tak pojďte" zavolá na nás Ayumi,která už je dole.Yuiko zase sleze dolů tak jak vylezla a já sie spustím po těch šlahounech.Když i já konečně došlápnu na zem,rozejdeme se do středu vesnice.,,Páni já mám hlad" řeknu a radost se mi rozlévá po celém těle.Jsem ráda mezi lidmi.,,Máte rády rámen?" zeptá se Yuiko.Obě pokýveme hlavou.,,Tak za mnou" zavelí a zajde za roh.S Ayumi ji doběhneme.,,Tady jsem dlouho nebyla" vydechne Yuiko a zastaví před nějakou restaurací.,,Ichiraku rámen,nejlepší restaurace kde vaří rámeny na světe".Očima přejedu zevnějšek restaurace a vypadá to celkem dobře.Yuiko neváhá a vejde dovnitř a tak vejdeme taky.,,Dobrý den,tři obyčejné rámeny" zvolá Yuiko a sedne si vedle blonďatého kluka,co se láduje nudlemi.Ayumi si sedne vedle ní a já vedle Ayumi.,,Staříku,dám si ještě jeden" zavolá blonďák.,,Chvilku vydrž Naruto,jsou tu i jiní zákazníci" ozve se čišník (víš koho myslím,toho staříka XD).,,Prosím" řekne milým hlasem a položí před nás tři rámeny.Ani se nestačím natáhnout pro hůlky a Yuiko už má půlku snězenou.Ayumi na ni taky pěkně překvapeně zadívá.,,Hmm...uo e?" zamumlá s plnou pusou.Ayumi zakroutí hlavou a taky se pustí do jídla.Já se zadívám do misky.Bodne mě u srdce.Vzpoměla jsem si na Ašitaku.Měl strašně rád rámen...Ne,nesmím na něj myslet.Zatřepu hlavou a začnu jíst.,,Tady máš" řekne stařík a šoupne blonďákovi další rámen.,,Mě taky prosím ještě jeden" poprosí Yuiko.,,Už se nese" řekne stařík a podá rámen Yuiko.,,Tak jo holky a sme švorc" řekne Yuiko když zaplatí posledními penězmi a Ayumi ani já žádné nemáme.,,Neměla jsi toho sníst tolik" zamračí se Ayumi.Yuiko jich snědla osm.Najednou dostanu nápad.Vstanu a přejdu k tomu blonďákovi,který se zrovna zvedá.,,Tak nas..." nedořekne,protože mu skočím do řeči.,,Ahoj" řeknu a co nejmileji se usměju.,,Ahoj" řekne překvapeně.,,Ty jsi ninja Listové vesnice že?" zeptám se.Ayumi i Yuiko zřejmě došlo,co mám v plánu.,,Já jsem ten nejlepší ninja v Konoze,Naruto Uzumaki a jednou se stanu Hokagem,tomu věřte" zařve najednou.,,Ehm...takže bys nás mohl zavést k současnému Hokagemu?" zeptám se zas.,,Jasně" usměje se.,,A šlo by to teď?" zeptá se Ayumi.,,No,bábi Tsunade by tam ještě měla bejt" pokrčí rameny Naruto.,,Skvělý" zaraduju se.Naruto vyjde ven a my ho následujeme.,,Já jsem Yuiko" představí se Yuiko.Neunikne mi jak se na sebe ti dva dívají.Všimla jsem si už v Ichiraku rámen že ten Naruto furt po Yuiko pokukoval.,,Já jsem Ayumi".,,A já Nanami".,,A já jsem Naruto" řekne,i když už to jednou říkal.,,A proč vlastně chcete za Hokagem?" zeptá se po chvilce.,,No,mi totiž nejsme z téhle vesnice a ještě k tomu nám došli peníze" uchechtnu se na něj.,,A chtěli by jsme se prostě ohlásit a zeptat se,jestli by jsme nemohli dělat nějaké mise aby jsme si něco vydělaly.,,Vy jste také ninjové??Eee...teda kunoichi?" překvapeně se na nás otočí.Pokývu hlavou.Naruto zabočí a zamíří jedné vééélkéé budově.Jdeme za ním.Za chvíli stojíme před kanceláří Hokageho.,,Pššt" zašeptá Naruto a opatrně začne otvírat dveře.Naproti dveřím je stůl a na něm spí nějaká žena.,,BUDÍÍÍČEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" zařve Naruto až se leknu.Žena na stole nadskočí a ospale zamžourá kolem sebe.,,Narutoo!!!!!!!!!!!!!!" najednou hrozivě zaječí žena.Naruto se začne smát.Žena si nás všimne a tak se uklidní.,,Co chceš?"zasyčí na Naruta.,,Poprosili mě,jestli bych je za váma nezavedl" řekne a ukáže na nás.